Schoolteam

Ons team bestaat uit gemotiveerde leerkrachten, een IB-er, RT-er en een aantal onderwijsassistenten. Om de zorg van de kinderen goed te kunnen volgen hebben wij een IB-er. Onze RT-er helpt kinderen die specifieke extra zorg nodig hebben.

Als team scholen wij ons regelmatig bij. Een aantal leerkrachten zijn specialisten op het gebied van rekenen, gedrag en hoogbegaafdheid.


Eelke Westrik
Locatiedirecteur

 

 


Sela Wijma – Jansma
Leerkracht aanvangsgroep + groep 3b (t/m januari 2019)

 

 


Dineke van Keulen – Krijgsheld
Leerkracht groep 1a

 

 


Lucinde Blok
Leerkracht groep 1a

 

 


Jannette van Rhee – van Leeuwen
Leerkracht groep 1b

 

 


Marja Beeuwkes – Beute
Leerkracht groep 1b

 

 


Janna Boes
Leerkracht groep 2a

 

 


Laura Groenenberg
Leerkracht groep 2a

 

 

 


Annelies Wimmenhove
Leerkracht groep 2b

 

 


Johanna Talsma – van Tol
Leerkracht groep 2b

 

 


Liesbeth Bakker – Kalter
Leerkracht groep 3a

 

 


Margreet van der Meer – Hoeve
Leerkracht groep 3a

 

 


Aileen van Diermen
Leerkracht groep 3b

 

 

 


Rianne Embregts – van der Keur
Leerkracht groep 4

 

 


Esther Geersing
Leerkracht groep 4

 

 


Elina Messink – Riepema
Leerkracht groep 4/5

 

 


Els Schaap – Lambregtse
Leerkracht groep 4/5

 

 


 

Trees Wierenga
Leerkracht groep 5

 


Derk Gelling
Leerkracht groep 5

 

 


Martijn Sonneveld
Leerkracht groep 6a

 

 


Caroline van Geelen – Knol
Leerkracht groep 6a
Leerkracht groep 7b

 

 


Henriette Bergsma
Leerkracht groep 6b

 

 


Coralie Goedhart
Leerkracht groep 6b

 

 


Arjan Delhaas
Leerkracht groep 7a

 

 


Annelie Prins
Leerkracht groep 7b

 

 


Ilona Vuijk – Hidding
Leerkracht groep 8a

 

 


Christine de Bie
Leerkracht groep 8a

 

 


Willeke Penninga
Leerkracht groep 8b

 

 


Erika Tel – Koelewijn
Leerkracht groep 8b

 

 


Anita Zeldenrust – van de Kuilen
Intern Begeleider midden- en bovenbouw
Gedragsspecialist

 

 


Carolien Hooghiemstra – van der Linden
Remedial Teacher
Rekencoördinator

 

 


Ineke van Doornik
Specialist hoogbegaafdheid

 

 

 


Willeke Rus – Kappinga
Onderwijsassistent

 

 


Anneke Vroom
Administratie

 

 

 


Wim Meier
Onderwijsassistent

 

 


Ineke van Turennout
Intern begeleider onderbouw

 

 


Erna Boes
Onderwijsassistent