Medewerkers

Voornaam en Achternaam Functie/groep:  mailadres
Talita Boersema Remedial Teacher (RT) dinsdag, do-vrij groep 3/4 talitaboersema@cordeoscholen.nl
Judith Bols- van Gurp Leerkracht groep 3/4 (ma, di) Teamleider (vr) judithbols@cordeoscholen.nl
Dineke Koffeman Leerkracht groep 1/2 (ma, di, do, vr) dinekekoffeman@cordeoscholen.nl
Annet v. Donkelaar Onderwijsondersteuner (ma, di, do, vr) annetvandonkelaar@cordeoscholen.nl
Wim Hol Interim directeur wimhol@cordeoscholen.nl
Diana Koelewijn Leerkracht groep 5/6 (ma, di, wo, do) dianakoelewijn@cordeoscholen.nl
Elma Koster Onderwijsondersteuner (ma, wo, do, vr) e.koster@cordeoscholen.nl
Hilly Hakkers Intern Begeleider (IB) (ma) Groep 5/6 (vr) hillyhakkers@cordeoscholen.nl
Rosa Quist Leerkracht groep 7/8 (di, wo, do, vr) rosaquist@cordeoscholen.nl
Harry Veld Leerkracht groep 7/8 (ma) harryveld@cordeoscholen.nl
Jante Stroomberg Administratie di-ochtend en vr-ochtend jantestroomberg@cordeoscholen.nl