Medewerkers

Voornaam en Achternaam Functie/groep:  mailadres
Talita Boersema Remedial Teacher (RT) maandag talitaboersema@cordeoscholen.nl
Judith Bols- van Gurp Leerkracht groep 3/4 (wo, do,vr) Teamleider judithbols@cordeoscholen.nl
Hilda Bolt Leerkracht groep 1/2 (ma- di-do) Gedragsspecialist hildabolt@cordeoscholen.nl
Annet v. Donkelaar Onderwijsassistent BB (do) annetvandonkelaar@cordeoscholen.nl
Jannie de Haan Leerkracht (vanaf november twee dagen) janniedehaan@cordeoscholen.nl
Nienke Horst Locatiedirecteur Ma of di en do nienkehorst@cordeoscholen.nl
Diana Koelewijn Leerkracht groep 4/5 (ma-do) dianakoelewijn@cordeoscholen.nl
Elma Koster Onderwijsassistent OB (di, do) e.koster@cordeoscholen.nl
Jacqueline vd Lugt Intern Begeleider (IB) (ma, do) Hoogbegaafdecoördinator  jacquelinevanderlugt@cordeoscholen.nl
Rosa Quist Leerkracht groep 8 rosaquist@cordeoscholen.nl
Christa Smit Leerkracht groep 3/4  ma, di groep 1/2 vrij Leescoördinator christasmit@cordeoscholen.nl
Jante Stroomberg Administratie di-ochtend en do-ochtend jantestroomberg@cordeoscholen.nl
Willemien vd Worp Leerkracht groep 6/7 (di-vr) en gymcoördinator willemienvanderworp@cordeoscholen.nl